6 najlepszych dodatków do Firefoxa cz.1

http://www.serwis.laptopypoznan.pl/nap_lap.html http://www.maciaszczyk.pl/oferta/koncepcja-stoisk

Zapraszam do 1 części artykułu na temat moich ulubionych pluginów do firefoxa. W tym artykule opisze 6 z nich, a w kolejnych następne dodatki. Firebug Firebug to kombajn, który jest bardzo pomocny podczas tworzenia stron www. Zawiera szereg funkcji, dzięki którym tworzenie czy też poprawianie stron www staje się dużo prostsze.

Html Validator Przydatna wtyczka, która w łatwy i przyjazdy sposób sprawdza kod html / xhtml i daje poprawne podpowiedzi, w razie pojawienia się błędów czy ostrzeżeń w kodzie strony. MeasureIT Bardzo pomocna wtyczka, dzięki której możesz mierzyć długość w pikselach kolejnych elementów stron www czy też obrazków / zdjęć na ekranie. SeoQuake Jak dla mnie SeoQuake to jedna z tych wtyczek, bez których czuje się jak bez jednej ręki. Jeśli chodzi o SEO, to moim zdaniem nie ma niczego lepszego.

Każdy pozycjoner musi mieć tą wtyczkę. ShowIP Prosta wtyczka pokazująca adres IP serwera strony, na której aktualnie się znajdujemy. ColorZilla Super wytyka, dzięki której w bardzo prosty sposób pobierzesz jakikolwiek kolor ze strony www. Niestety nie działa na witrynach stworzonych w technologii flash.